Kim​ jesteśmy

Działalność gospodarczą prowadzimy od 27 lat.


Śmi-TRANS to niewielka, rodzinna firma która funkcjonuje nieprzerwanie od 1996 roku. Transportem krajowym zajmujemy się od początku istnienia firmy, natomiast transportem międzynarodowym zajmujemy się od 2013 roku. Działalność zaczynaliśmy z jednym wysłużonym samochodem ciężarowym. W międzyczasie rozwinęliśmy się w bardzo dynamiczny sposób, co obrazuje wzrost ilości, a przede wszystkim jakości używanych pojazdów.

   Dążymy do tego, aby posiadać jak najnowocześniejszy, najbardziej ekonomiczny, a przede wszystkim jak najbardziej ekologiczny tabor. Od początku powstania firmy rodzajem działalności jest transport towarów masowych, materiałów budowlanych, węgla oraz materiałów niebezpiecznych. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju jak również Unii Europejskiej. 

Kadra

Doświadczona, wykwalifikowana kadra zapewnia najwyższy poziom realizowanych usług.

Profesjonalizm, kultura obsługi, efektywne wykorzystanie środków transportu czynią firmę wiarygodnym partnerem zapewniającym wysoką pozycję na europejskim rynku usług w zakresie przewozu. 

Nasze samochody są wyposażone w system GPS pozwalający zlokalizować transport z dokładnością do pięciu metrów. Informacje uzyskane w ten sposób przekazywane są do naszych systemów logistycznych z częstotliwością jednej minuty, dzięki czemu na bieżąco możemy śledzić położenie samochodów. 
Natomiast nasi pracownicy, to wykwalifikowana kadra z którą współpracujemy już od kilku, a nawet i od kilkunastu lat. Dysponujemy własnym zapleczem serwisowym, dzięki czemu nasz tabor jest gotowy na każde zadanie. Posiadamy również polisę ubezpieczeniową o wartości 300.000,00 EURO.